КОІПОПК

↑ Повернутись до Науково-методична рада

Print this Сторінка

4. Чергове засідання науково-методичної ради

18 березня 2021 року відбулося засідання науково-методичної ради КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Сьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими відповідальності за власне життя й життя тих, хто поруч. Карантинні обмеження з одного боку, неминучість атестаційних заходів з іншого, обумовили новий формат проведення засідання – змішаний: на платформі «Zoom» та офлайн.

На розгляд ради було винесено чотири питання:

  1. Про рукописи навчальних видань, адаптовані, інноваційні та авторські навчальні програми, електронні освітні ресурси, підготовлені педагогічними працівниками Київської області.
  2. Про методичні розробки педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічних звань: «учитель-методист», «викладач-методист», «старший вихователь», «вихователь-методист», «педагог-організатор-методист», «практичний психолог-методист».
  3. Про методичні розробки педагогічних працівників Київської області, представлені на обласну виставку «Освіта Київщини».
  4. Про залікові книжки з обліком методичної роботи педагогічних працівників, які атестуються на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії та педагогічному званню.

Рукописи навчальних видань, навчальні програми та методичні розробки претендентів на присвоєння педагогічних звань представляли рецензенти.

Усього розглянуто  8 рукописів видань і програм, 59 методичних розробок, 6 матеріалів, представлених на обласну виставку «Освіта Київщини», 259 залікових книжок.

Про рішення науково-методичної ради щодо зазначених питань можна дізнатися з протоколу.

___________________________________________________________________________________________

Протокол № 2 від 18 березня 2021 року

Протокол № 1 від 4 лютого 2021 року

Протокол №5 від 24.12.2020

Протокол №2 від 26.03.2020

Протокол №1 від 13.02.2020