КОІПОПК


Print this Сторінка

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти Київської області

Рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту на тему: «Формування національної ідентичності та національно-патріотичного виховання як стратегічного напрямку державної політики України»

Методичні рекомендації «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів»

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом (8–9 травня)

Методичні рекомендації щодо організації та проведення у загальноосвітніх навчальних закладах Уроку Соборності “Єднання заради Незалежності” (до Дня Соборності України 22 січня 2016 року)

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах (додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06. 2015 р. № 641).

Методичні рекомендації до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах дня захисника України (додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 1/9-455)

Методичні рекомендації щодо організації та  проведення циклу уроків мужності у навчальних закладах Київської області

Рекомендації щодо підвищення рівня організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» в загальноосвітніх навчальних закладах Київської області