КОІПОПК

Print this Сторінка

Зовнішнє незалежне оцінювання

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.09.2018 за № 1030/32482).

Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з таких предметів: українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

 

Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Випускникам закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію:

  • українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
  • один з навчальних предметів за вибором випускника (українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова).

 

 

Посилання на публікацію: https://kristti.com.ua/karta-sajtu-2/zno-ta-monitoryng-yakosti-osvity/zovnishnye-nezalezhne-otsinyuvannya/