КОІПОПК


↑ Повернутись до Інше

Print this Сторінка

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


Розроблення Державного стандарту базової середньої освіти:

  • Бобкова О.С. Довгань А.І., члени робочої групи розробників природничої освітньої галузі стандарту;
  • Власова В.Г., член робочої групи розробників мистецької освітньої галузі стандарту;
  • Боярчук О.І., член робочої групи розробників громадянської та історичної освітньої галузі стандарту.

 

Розроблення Державного стандарту профільної старшої освіти:

  • Бобкова О.С. Довгань А.І., члени робочої групи розробників природничої освітньої галузі стандарту.

 

Створення програмного та навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах НУШ:


Список супервізорів, тренерів-педагогів, які пройшли підготовку в Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

Список супервізорів, які завершили навчання за програмою підготовки (підвищення кваліфікації) надавачів послуг із професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти (2024 рік)

 


КОНЦЕПЦІЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ:

 


ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ:

 

 


РЕСУРСИ НУШ:

logo

  • 10 онлайн-ресурсів, що знадобляться на уроках:
    • Inspiration – програма, що допомагає візуалізувати навчальний процес. Разом з учнями на заняттях можна створювати діаграми, картки та схеми.
    • Plickers – мобільний додаток, який “зчитує” спеціальні картки з відповідями учнів за лічені секунди та виводить статистику на екран телефону вчителя. Додаток використовують для швидкої перевірки, аби дізнатись, чи розуміють учні поняття та чи освоюють ключові навички.
    • Kahoot! – навчальна програма, що складається з ігор. Тут можна зробити серію запитань з кількома варіантами відповідей. Формат і кількість запитань залежать від автора. Є можливість додавати відео, зображення та діаграми.
    • H5P – полегшує створення, поширення та використання контенту і програм HTML5, дозволяє створювати інтерактивний вміст, який поділятиметься на кілька категорій: ігри, мультимедіа, запитання та соціальні мережі.
    • Poodll – набір інструментів для вчителів мов, створений для розробки більш динамічних курсів. Це одна з технологій онлайн аудіо- та відеозйомки, що доступні для навчального процесу.
    • TurnItIn – інструмент, що допомагає педагогам перевіряти роботи учнів на наявність неправильного цитування та плагіату. Програма порівнює їх із найточнішою базою даних для порівняння текстів. Turnitin вказує обсяг матеріалу, який збігається зі змістом бази даних, що дозволяє педагогам дізнатися, яка частка письмової роботи не оригінальна. Збіг виділяється різними кольорами із зазначенням оригінальних джерел.
    • Moodle – платформа для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, зокрема й дистанційного.
    • Open edX – безкоштовна система керування курсами. Платформу використовують для розміщення масових відкритих онлайн-курсів, а також для невеликих класів та навчальних модулів.
    • PhET – набір інтерактивних комп’ютерних моделей на основі наукових досліджень для навчання та вивчення фізики, хімії, математики та інших наук. PhET-моделювання можна запустити в мережі або завантажити безкоштовно з сайту PhET. Симуляції – це анімовані, інтерактивні та ігрові середовища, де учні навчаються через дослідження.
    • Graasp – платформа, що дає змогу вчителям створювати віртуальні дослідницько-навчальні простори, структуровані відповідно до фаз навчального процесу. Вчителі можуть дати посилання на ці простори своїм учням, що дозволить їм навчатися як індивідуально, так і в групах.

 

Долучайтеся до групи НУШ у viber. Тут є багато цікавого та корисного. 
Канал для учнів від nus.org.ua. Тут буде про можливості повчитись / постажуватись / виграти конкурс, а також головні шкільні новини.
Нова українська школа у Facebook

 

 


 


Державний стандарт початкової освіти

 

Професійний стандарт “Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти”

 


Нова українська школа: нормативно-правове забезпечення

Типові освітні та навчальні програми для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти

Розміщено програми:

Прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти

Щодо тривалості уроку в початковій школі

Типові освітні та навчальні програми для 2-4-х класів закладів загальної середньої освіти


Підручники

Підручники для 1 класу

Мистецтво

 

Посібники

 


Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в Новій українській школі

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Навчально-методичне забезпечення

Освітні програми. Навчальні програми


Лего-конструювання