КОІПОПК


Кві 17 2025

Print this Запис

STEАM-кав’ярня (консультування з питань STEM-освіти)

17 квітня 2025 року фахівці НМК регіонального Steam-центру-стартап «Інкубатор» вкотре запросили педагогів на традиційну STEАM-кав’ярню – онлайн-простір для обміну ідеями, натхненням та професійним зростанням. До зустрічі долучилися освітяни, які вже активно впроваджують STEM-підходи у своїй діяльності, а також ті, хто прагне відкривати нові горизонти у сфері сучасної STEM-освіти.

Онлайн-зустріч розпочалася з виступу Юлії Гаркавенко, методиста НМК регіонального Steam-центру стартап «Інкубатор» КНЗ КОР «КОІПОПК», викладача кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти. Спікерка підкреслила значення емоційного відновлення. Учасники заходу ознайомилися з корисними інструментами для збереження власного психологічного ресурсу, адже саме емоційно наповнений педагог здатен формувати внутрішньо сильного та стійкого учня.

Спікерка Тетяна Шевченко, учителька Мигалківської гімназії, Пісківської селищної ради, поділилася досвідом з організації та проведення STEM-тижня. Розповіла про цікаві формати роботи, які мотивують учнів до пізнання, а також презентувала приклади інтегрованих завдань, що сприяють розвитку критичного мислення, командної взаємодії та творчого підходу в освітньому процесі.

Ірина Мазуркевич,  методист НМК регіонального Steam-центру стартап «Інкубатор» КНЗ КОР «КОІПОПК», викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій, розповіла про захід «Всеукраїнський STEM-день», акцентувавши увагу на його ключових ідеях, меті та завданнях. Вона поділилася актуальними тенденціями розвитку STEM-освіти в Україні, представила цікаві кейси й освітні ініціативи, які сприяють формуванню в учнів навичок 21 століття – критичного мислення, креативності, співпраці та цифрової грамотності.

Рефлексію зустрічі  провела Юлія Гребеніченко, методист НМК регіонального Steam-центру стартап «Інкубатор» КНЗ КОР «КОІПОПК», доцент кафедри природничо-математичної освіти і технологій.

STEAM-кав’ярня – це не просто зустріч, а справжній простір для професійного спілкування, взаємопідтримки та обміну ідеями між тими, хто активно впроваджує та популяризує STEM-освіту. Продовжуємо STEMити разом!