18-22 листопада 2020 року в м. Мінську (Білорусь) відбувся Чемпіонат Світу з САМБО серед майстрів. У змаганнях взяли участь більше 200 найсильніших борців-самбістів із 9 країн світу віком від 30 до 75 років. Хід змагань висвітлювався українськими і міжнародними засобами масової інформації.
Україну на змаганнях представляли 63 спортсмени з різних областей. Серед них був і представник Київщини – Зеленецький Сергій Вікторович (67 років, м. Узин), учитель фізичної культури Розаліївського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Білоцерківського району.
Команда України виступила на високому професійному рівні і виборола І командне місце, завоювавши 37 медалей, з яких 14 золотих, 8 срібних та 15 бронзових.
Сергій Вікторович став срібним призером і виконав норматив Майстра спорту України з САМБО.
Вітаємо нашого колегу з високим досягненням і бажаємо йому здоров’я та подальших досягнень у спорті і педагогічній діяльності!