КОІПОПК

Кві 30 2021

Print this Запис

Завершив роботу обласний майстер-клас з теми «Від мистецтва до самопізнання»

29 квітня в онлайн режимі на платформі Zoom проведене третє заключне заняття на тему: «Від мистецтва до самопізнання», обласного майстер-класу для практичних психологів та соціальних педагогів «Самопізнання засобами правопівкуного малювання», Маковкіна Н.О., координатор МК, завідувач відділом практичної психології і соціальної роботи, Комісаренко Н. В., керівник МК, практичний психолог.

Невід’ємним компонентом психічного здоров’я особистості є самопізнання. Необхідною умовою розвитку особистості виявляється її постійне перебування в «стані самопізнання», розвиток рефлексивних здібностей. Процес взаємодіє самопізнання з психічними утвореннями, якостями, властивостями, можуть або сприяти розгортанню, або гальмувати його. Робота особистості в процесі самопізнання вимагає значних зусиль, невпинної праці над собою.

Робота онлайн-заняття була надзвичайно продуктивною та динамічною. Під час виконання практичних вправ із застосуванням технік правопівкульного малювання учасники поринули в світ самопізнання, власної самооцінки, кращого розуміння свого внутрішнього світу.

Пізнати самого себе – це означає зрозуміти свій внутрішній світ, побачити і прийняти свої не тільки позитивні якості, а й негативні. Слухачі майстер-класу на власній практиці переконалися в ефективності використання обраних технік керівниці майстер-класу та презентували створені власноруч малюнки, поділившись своїми враженнями від виконаної роботи.

Учасники заходу висловили позитивні відгуки керівникові за змістовну, корисну інформацію та можливість практичного використання даних технік у власній роботі.

У ході дистанційного спілкування підведено підсумки спільної освітньої діяльності, окреслено перспективи подальшого професійного й творчого розвитку. Організатори та учасники обласної професійної спільноти подякували один одному за можливість творчого спілкування, професійного розвитку та пізнання себе. Побажали нових професійних успіхів!