КОІПОПК


Тра 24 2022

Print this Запис

Завершив роботу обласний майстер-клас для вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

24 травня завершив роботу обласний майстер-клас для вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти з теми «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку у пошуково-дослідницькій діяльності».

Організовували діяльність обласного профоб’єднання керівниці майстер-класуТетяна Фокіна, завідувач та Людмила Григораш, вихователь-методист комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Гребінківської селищної ради; координувала роботу Марія Засуха, методист відділу моніторингу якості освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Під час третього заняття майстер-класу було розглянуто питання організації пошуково-дослідницької діяльності з дітьми старшого дошкільного віку. У процесі онлайн-заняття керівниці поділилися аторськими напрацюваннями з теми професійної спільноти та презентували власні проєкти програм для дітей старшої групи: «Льодинки-холодинки», «Сад на підвіконні», «Космічна подорож», а також фото та відео-фрагменти проведення дослідів з дошкільнятами.

Учасники  майстер-класу презентували творчі домашні завдання, збагатили педагогічні кейси, висловили щирі слова вдячності організаторам заходу та сподівання на подальшу плідну та цікаву співпрацю..

Дякуємо всім учасникам майстер-класу, що долучилися до онлайн-зустрічі! Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей!