КОІПОПК


Чер 24 2022

Print this Запис

Завершив роботу бласний майстер-клас для практичних психологів з теми «Розвиток емоційного інтелекту як важливої складової особистості сучасної людини»

«Люди забудуть, що ви говорили, також забудуть, що ви зробили, але вони не забудуть, які почуття ви у них викликали,»- говорить народна мудрість.

Саме тому 24 червня 2022 року на базі Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради, відбулось заключне онлайн-заняття обласного майстер-класу для практичних психологів з теми «Розвиток емоційного інтелекту як важливої складової особистості сучасної людини».

Леся Шелест, координатор майстер-класу, методист відділу практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», звернула увагу учасників на важливість уміти розпізнавати свої та чужі емоції, які ми проживаємо в повсякденному житті, на роботі та у взаємовідносинах з людьми. Але ще важливіше – навчитися керувати ними, усвідомлювати й направляти їх у правильне русло, чому й були присвячені зістрічі даного майстер-класу.

Олена Петрик-Лакиза, керівник майстер-класу, присвятила останню зустріч таким напрямкам роботи:

  • розширенню та систематизації знань про закономірності розвитку емоційної сфери людини, різні фактори впливу тощо;
  • демонстрації учасниками своїх практичних напрацювань щодо роботи розвитку емоційного інтелекту;
  • отриманню “клієнтського” досвіду проживання певної техніки, відчування її безпосереднього впливу на свій емоційний стан;
  • проведенню особистої та професійної рефлексії всіх представлених напрацювань учасників;
  • підсиленню особистої ресурсності, мотивації та натхнення для подальшої ефективної та творчої професійної діяльності як практичних психологів.

На майстер-класі панувала творча атмосфера, у якій кожен відчув себе активним учасником. Практичні психологи творчо працювали, креативно підходили до виконання завдань. Кожен учасник заходу збагатив свій практичний досвід, зарядився позитивом та отримав запал натхнення і мотивації для творчого занурення в тему розвитку емоційного інтелекту.