КОІПОПК


Лют 05 2021

Print this Запис

Засідання науково-методичної ради інституту

4 лютого 2021 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»,  присвячене розгляду таких питань:

  1. Про рукописи навчальних видань, адаптовані, інноваційні та авторські навчальні програми, електронні освітні ресурси, підготовлені педагогічними працівниками Київської області.
  2. Рукописи видань, підготовлені за результатами роботи обласних професійних об’єднань педагогічних працівників.
  3. Про методичні розробки педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічних звань: «учитель-методист», «викладач-методист», «старший вихователь», «вихователь-методист», «педагог-організатор-методист», «практичний психолог-методист».
  4. Про методичні розробки педагогічних працівників Київської області, представлені на обласну виставку «Освіта Київщини».
  5. Про залікові книжки з обліком методичної роботи педагогічних працівників, які атестуються на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії та педагогічному званню.

Серед матеріалів першого питання були парціальна програма гуртка для дошкільнят, програми факультативних курсів, програма гуртка для підготовки учнів до науково-дослідницької роботи, а також один електронний освітній ресурс. Докладніше про авторів зазначених методичних розробок та рішення науково-методичної ради можна дізнатися із протоколу. Принагідно відзначимо те, що залишилося в кулуарах засідання – позитивні відгуки рецензентів і членів ради про авторів методичних розробок. Педагогічні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти продемонстрували у своїх розробках високий рівень фахової майстерності та методичної грамотності.

У другому питанні на розгляд винесено рукопис навчального видання «Квест як інноваційна форма проведення заняття з української мови і літератури», авторами якого є слухачі обласного майстер-класу учительки української мови і літератури Євгенії Адамчук. Рецензентка видання – методист Оксана Лященко у своєму виступі відзначила педагогічну практику учительки-словесниці, високий рівень зацікавлення колег із області, які із задоволенням відвідували заняття майстер-класу, працювали над рукописом.

На засіданні розглянуто 46 методичних розробок педагогів, які атестуються на присвоєння педагогічних звань та майже 200 залікових книжок педагогів-методистів. За результатами розгляду рекомендовано атестаційним комісіям присвоїти або підтвердити відповідність раніше присвоєним педагогічним званням.

На обласну виставку «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології» цього разу рекомендовано представити 11 методичних розробок.