КОІПОПК


Жов 26 2021

Print this Запис

Заняття обласного майстер-класу «Інтерактивні ресурси як компонент професійної мобільності вчителя англійської мови»

Сьогодні весь світ перебуває в умовах необхідності працювати по-іншому. Особлива роль нині відводиться мережі Інтернет – засобу розповсюдження інформації, середовища співпраці та спілкування людей, який відкриває широкі можливості продуктивного його використання в освіті.

Для ефективної організації навчального процесу вчитель користується широким спектром інтерактивних ресурсів. І саме для детального ознайомлення з можливостями використання інтерактивних ресурсів об’єдналися вчителі англійської мови 26 жовтня під час роботи обласного майстер-класу.

Керівники майстер-класу «Інтерактивні ресурси як компонент професійної мобільності вчителя англійської мови»: Наталія Поліщук, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови та Лариса Дудко, вчитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області. Координатор майстер-класу: Наталія Скрипчук, завідувач відділу іноземних мов КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Наталія Скрипчук ознайомила учасників майстер-класу з нормативними документами, які регламентують роботу майстер-класу, «Положенням про обласний майстер-клас». Наталія Поліщук презентувала заклад та сайт, що був розроблений для розміщення матеріалів майстер-класу, ознайомила вчителів з можливостями мобільної дошки Jamboard під час дистанційного та змішаного навчання. Лариса Дудко розповіла учасникам заходу про мобільність вчителя англійської мови в сучасних умовах розвитку освіти.

Учасники майстер-класу подякували за змістовне навчання організаторам заходу.