КОІПОПК

Лис 10 2017

Print this Запис

З 15 по 17 листопада 2017 року в м. Києві відбудеться ІІІ (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»


З 15 по 17 листопада 2017 року в м. Києві відбудеться ІІІ (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», у рамках якого буде проведено Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу в Україні». Київщину у фіналі представлятиме Карабут Олексій Миколайович, учитель фізичної культури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Бучанської міської ради.

Конкурсні уроки буде проведено 16 та 17 листопада 2017 року на базі  Скандинавської гімназії м. Києва, (вул. Бориса Гмирі, 3-Б, поруч із метро «Позняки»). Початок о 9:10.

 

Запрошуємо методистів регіональних методичних служб і вчителів фізичної культури області переглянути уроки та підтримати нашого конкурсанта.

  

Перейти на: https://kristti.com.ua/z-15-po-17-lystopada-2017-roku-v-m-kyyevi-vidbudetsya-iii-finalnyj-tur-vseukrayinskogo-konkursu-innovatsijnyj-urok-fizychnoyi-kultury-ta-urok-fizychnoyi-kultury-z-elementamy-futbolu/