КОІПОПК

Лис 24 2021

Print this Запис

Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку

23 листопада  у режимі on-line відбулося перше заняття обласного майстер-класу Когут Людмили Анатоліївни, вихователя-методиста та Міщенко Наталії Володимирівни, вихователя Володарського закладу дошкільної освіти «Пізнайко» Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області з теми «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку».

Координувала зустріч завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджементу освіти  КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат психологічних наук Антоніна Шевченко.

У роботі майстер-класу взяла участь директор Алла Гончарук та консультант Лариса Ганжалава Володарського центру професійного розвитку педагогічних працівників Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

У ході майстер-класу учасники мали змогу познайомитися із презентацією закладу, з якою ознайомила Людмила Сікан, директор Володарського закладу дошкільної освіти «Пізнайко» Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Людмила Когут під час майстер-класу ознайомила учасників  заходу  з досвідом роботи щодо використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку.

Наталія Міщенко презентувала досвід роботи щодо застосування казки у роботі з дошкільниками та провела он-лайн практикум «Казкотерапія для дітей та дорослих».

Участь у заході дала можливість обговорити актуальні питання, збагатитися порадами, творчими знахідками та цікавими ідеями.