КОІПОПК

Лют 10 2017

Print this Запис

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді»

З приємністю повідомляємо, про те що вийшов друком навчально-методичний посібник «Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді». Видання підготовлено авторським колективом слухачів обласного опорного закладу освіти, що функціонував у 2014-2016 роках на базі Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району та Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради.

У посібнику представлено досвід роботи слухачів ООЗО з питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді, презентовано систему роботи шкільних музеїв. Розкрито нові підходи до організації музейної справи в системі середньої загальної освіти, упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології, що сприяє вихованню національно-свідомого громадянина, патріота своєї Вітчизни.

Презентовано авторські проекти, програми з музейної справи, методичні розробки виховних заходів, свят, музейних уроків, екскурсій тощо.

Рекомендовано музейним працівникам, класним керівникам, вихователям, педагогам-організаторам, заступникам директорів загальноосвітніх навчальних закладів із виховної роботи.

Ознайомитись з посібником можна в нашому інституційному репозитарії: https://repository.www.kristti.com.ua/handle/eiraise/930