КОІПОПК

Кві 14 2021

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс «Школа – джерело талантів»

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України спільно з Національним центром «Мала академія наук України» для вивчення стану роботи закладів загальної середньої освіти з обдарованою та талановитою молоддю України продовжує проведення Всеукраїнського конкурсу закладів освіти по роботі з обдарованими учнями  «Школа – джерело талантів» (далі Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи закладів освіти усіх типів і форм власності, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю.

Головною метою конкурсу є створення всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми та молоддю, підвищення ролі й статусу творчих педагогічних колективів і закладів освіти в суспільстві.

Конкурс проходить у три етапи: 

І етап – інформаційне забезпечення Всеукраїнського конкурсу “Школа – джерело талантів”.

ІІ етап – реєстрація учасників Конкурсу – заповнення електронної або паперової форми.

ІІІ етап – робота експертної комісії, визначення переможців.

За результатами Конкурсу кращі заклади освіти залучаються як партнери і рекомендуються Інститутом обдарованої дитини НАПН України до участі у різних міжнародних, всеукраїнських, обласних освітніх проєктах.

Детальну інформацію щодо участі в конкурсі (положення, умови проведення, терміни) розміщено на офіційному сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України (http://www.iod.gov.ua/) та інтернет-сторінці конкурсу (http://talant.iod.gov.ua)

Контактна інформація Оргкомітету Конкурсу:

вул. Січових Стрільців, 52-Д, м. Київ, 04053;

тел./факс: 044-481-27-09, 067-444-39-52 (Онопченко Олена);

e-mail: konkursiod@gmail.com