Весна цього року для інтелектуально обдарованої молоді Київщини традиційно розпочалася із серйозного випробування, яким став IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р.
91 старшокласник – стільки талановитих учнів нашої області змагалися в різних куточках України за право називатися найсильнішими. Результат наполегливої праці не забарився – 35 дипломів переможців І, ІІ і ІІІ ступенів – гідне представлення регіону.
У кожного переможця своя історія, свій шлях до успіху. І ця перемога не лише олімпійців, а цілої команди: учителів, тренерів, наставників, друзів і батьків. “Одна бджола мало меду наносить”, – кажуть у народі. Тож кожен відчув, як приємно працювати в колі однодумців, як цінно мати поруч надійне плече: коли тобі довіряють і ти довіряєш, як собі.
Щиро вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад. Продовжуйте впевнено йти до нових вершин, наснаги вам і подальших творчих успіхів.
Слова щирої вдячності адресуємо педагогам, які підготували переможців, батькам та рідним учасників!
Діти – це майбутнє країни. У Київщини – чудове майбуття!
Географія – 18 – 22 березня 2019 року, м. Миколаїв:
- Бузюн Артем Євгенович, учень 8 класу Броварської гімназії імені Степана Олійника Броварської міської ради Київської області (І місце).
- Мирончук Дмитро Олександрович, учень 9 класу Глибоцької загальноосвітньої школи I-III ступенів Бориспільської районної ради Київської області (І місце).
- Тарасьонок Дмитро Євгенович, учень 9 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області (І місце).
- Андрущенко Василь Ігорович, учень 10 класу Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІ місце).
- Коваль Владислава Владиславівна, учениця 9 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Скварчинський Андрій Іванович, учень 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради (ІІІ місце).
- Пасілецький Віктор Володимирович, учень 11 класу Броварської гімназії імені Степана Олійника Броварської міської ради Київської області (ІІІ місце) .
Біологія – 18 – 23 березня 2019 року, м. Харків:
- Кохан Аліна Анатоліївна, учениця 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (І місце)
- Швей Євген Денілович, учень 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (ІІ місце).
- Шкроб’як Антоніна Сергіївна, учениця 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (ІІ місце).
- Мачулін Данііл Сергійович, учень 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» Білоцерківської міської ради Київської області (ІІ місце).
- Сабадаш Максим Олександрович, учень 9 класу Васильківський академічний ліцей «Успіх» Васильківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Бабич Катерина Ярославівна, учениця 10 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Мешко Владислава Володимирівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Вороньківський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області (ІІІ місце).
- Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
Трудове навчання (технології) – 17 – 22 березня 2019 року, м. Чернівці:
- Петрова Юлія Юріївна, учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Халімонов Станіслав Вікторович, учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області (І місце).
Правознавство – 17 – 21 березня 2019 року, м. Івано-Франківськ:
- Лавренюк Анна Вадимівна, учениця 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради Київської області (ІІІ місце).
Історія – 18 – 22 березня 2019 року, м. Львів:
- Вадзінський Іван Анатолійович, учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради Київської області (ІІ місце).
- Мудра Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Комунального опорного навчального закладу «Трушківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області» (ІІІ місце).
- Михальченко Владислав Русланович, учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Бернадська Ангеліна Анатоліївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Володарської районної ради Київської області (ІІІ місце).
Економіка – 18 – 22 березня 2019 року, м. Біла Церква:
- Одрина Олександр Васильович, учень 10 класу Телешівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області (ІІІ місце) .
- Рурак Катерина Миколаївна, учениця 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради Київської області (ІІІ місце).
- Кагарлицький Роман Євгенійович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
Математика – 11 – 15 березня 2019 року, м. Черкаси:
- Козурак Денис Олександрович, учень 8 класу Навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області (ІІІ місце).
Хімія – 17 – 22 березня 2019 року, м. Київ:
- Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 8 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
- Мандзяк Дмитро Миколайович, учень 9 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9» Фастівської міської ради Київської області (ІІІ місце).
Екологія – 11 – 15 березня 2019 року, м. Кременець Тернопільської області:
- Белінська Анастасія Миколаївна, учениця 10 класу Лютізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області (ІІІ місце).
- Андрієвська Вікторія Борисівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (ІІІ місце).
Українська мова і література – 24 – 28 березня 2019 року, м. Кропивницький:
- Громадюк Любомир Тарасович, учень 10 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Вишгородської районної ради Київської області (II місце).
- Угнівенко Аліна Олександрівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (II місце).
Іспанська мова – 24 – 29 березня 2019 року, м. Чернігів:
- Мартиненко Оксана Володимирівна, учениця 9 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Центр реабілітації» (III місце).
Російська мова та література – 24 – 27 березня 2019 року, м. Київ:
- Кульчинська Марія Романівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області (III місце).
Французька мова –24 – 29 березня 2019 року, м. Ужгород:
- Базарна Анна Денисівна, учениця 11 класу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області (III місце).