КОІПОПК

Тра 14 2021

Print this Запис

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Для обдарованої молоді України щорічно відбувається Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. Захід проводиться з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів .

На 4-ому (підсумковому) етапі конкурсу Київську область представляли 10 учнів закладів освіти Березанської, Петрівської, Згурівської, Кагарлицької, Перяславської, Білоцерківської, Обухівської територіальних громад та професійної (професійно-технічної) освіти.

Пишаємося тими, хто виборов перемогу в підсумковому етапі конкурсу:

І місце:

Шевель Вікторія Леонідівна, учениця 9 класу Лизогубовослобідського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської селищної ради (номінація «Література», керівник – Бакум Наталія Миколаївна);

Куца Марія Анатоліївна, учениця 9 класу Кагарлицької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 ім.В.П. Дашенка (номінація «Історія України та державотворення», керівник – Куца Ольга Сергіївна).

Ми вітаємо й тих представників області, які в історію цьогорічних змагань всеукраїнського рівня увійшли як учасники. Віримо, що їхня старанність і наполегливість принесуть результати у наступних змаганнях.

А переможцям – дякуємо за активність, за досягнення, за духовне багатство, за повагу до близьких і любов до рідної землі.

Бажаємо здоров’я, досягнення життєвих і творчих висот!