КОІПОПК

Print this Сторінка

Віртуальна книжкова виставка «Європейська класика українською»

               День Європи, який в Україні щорічно відзначається в третю суботу травня, цього року припадає на 15 травня і є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності й громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі». 

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

До Дня Європи в Україні Валентиною Сутковою, завідувачем бібліотеки, та Вірою Веровенко, бібліотекарем КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», підготовлено віртуальну книжкову виставку «Європейська класика українською», яка об’єднує геніїв слова за географічною ознакою.

Мета виставки – знайомство з Європою, континентом різних культур, релігійних та правових традицій, популяризація загального європейського культурного надбання, а також формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України.