14 травня 2020 року відбулося заключне заняття обласної педагогічної студії Зелінської Наталії Олександрівни, вчителя трудового навчання Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибака Бородянської районної державної адміністрації, з теми «Підготовка та використання засобів образотворчого мистецтва для оздоблення поверхні виробів побутового призначення».
Заняття було організовано в онлайн режимі і складалося з двох частин.
Перша частина заняття відбувалася у формі інтерактивного заняття, на якому керівник педстудії стала імпровізованим гідом для всієї групи. Наталія Олександрівна підготувала Stream з села Нова Буда, що у Бородянському районі на Київщині. Там розташований дивовижний комплекс із малих архітектурних форм та рослин – приватний сад родини Світельських. Його заклав і розвиває отець Віктор, настоятель місцевого храму Блаженої Ксенії. За фахом Віктор Світельський колишній учитель. Він люб’язно приймає охочих помилуватися на рукотворну красу та проводить екскурсії.
Комплекс складається із своєрідних кімнат: «Оксфорда» – англійської, «Гауді» – іспанської, «Женевського озера» – швейцарської, а ще дитячої та французької. У процесі екскурсії, батюшка розповів історію виникнення кожної з них, поділився цікавими історіями з життя. Учасники педстудії мали змогу помилуватися садом і зазирнути у його затишні куточки.
Друга частина заняття – онлайн-конференція та підведення підсумків діяльності педагогічної студії з використанням сервісу Zoom. Пані Наталія підвела підсумки діяльності педстудії, проаналізувала залікові роботи її учасників. Учителі представили свої творчі напрацювання, а також поділилися родзинками своєї діяльності.
Олена Сацюк, координатор майстер-класу, завідувач відділу трудового навчання й технологій, узагальнила діяльність професійної спільноти.
Керівник, слухачі та координатор педстудії подякували один-одному за творчу співпрацю, висловилися за продовження освітньої взаємодії.
Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Наталії Зелінської – насамперед за її подвижницьку ідею популяризації маловідомого народного мистецтва; за її доброзичливість, майстерність, гостинність а головне за мотивацію вчителів до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.
Бажаємо всім причетним до організації та проведення обласної педагогічної студії міцного здоров’я, рофесійної самореалізації та плідної роботи на благо України!