КОІПОПК


Тра 24 2022

Print this Запис

Відбулося заключне заняття обласного майстер-класу із теми «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей в освітньому процесі з біології та екології»

23 травня 2022 року  відбулося третє заключне заняття обласного майстер-класу із теми «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей в освітньому процесі з біології та екології» для вчителів біології та екології, керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму під керівництвом Линник Валентини Миколаївни, учителя біології та екології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Під час роботи обласного профоб’єднання Валентина Миколаївна презентувала авторський досвід застосування технології WEB-квестів в  освітньому процесі на уроках біології в умовах дистанційного навчання.

Педагоги-учасники майстер-класу результативно  обмінялися  власним досвідом щодо формування інформаційно-комунікаційних компетентностей в учнів відповідно до їх  вікових особливостей на уроках біології та екології.

Гарбуз Ольга Миколаївни, учитель Бориспільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, призерка обласного конкурсу «Учитель року-2022» (І місце в у номінації «Біологія») поділилася власним досвідом по використанню технології BYOD (“Bring Your Own Device” (“Принеси свій власний пристрій”) в освітньому процесі з біології.

Педагоги-учасники майстер-класу у процесі професійного спілкування обговорили власні спостереження, зауваження, емоції та конструктивні поради щодо ефективності формування та розвитку інформаційно-комунікативних компетентностей в освітньому процесі з біології та екології,  визначивши подальші перспективи спільної діяльності з означеної теми.

По завершенню заняття координатор обласного майстер-класу Тетяна Матущенко завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» підсумувала особливості роботи обласної професійної спільноти та зоорієнтувала учителів на формування інформаційно-комунікативних компетентностей в освітньому процесі, мотивуючим заключним словом надихнула вчителів на подальші творчі злети.

Зустріч завершилася позитивними відгуками та рефлексією «Карусель вражень», під час якої кожен педагог отримав можливість висловитися про участь в обласному майстер-класі. Щирими були слова вдячності  керівнику  майстер-класу Валентині Миколаївні Линник за професіоналізм, за представлену ефективну методику з  формування та розвитку інформаційно-комунікаційних компетентності в учнів.

Діяльність обласного майстер-класу відбулася у дружній творчій атмосфері. Кожен із слухачів отримав нові враження, нові ідеї для подальшої професійної  діяльності.

    Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей!