КОІПОПК


Січ 05 2021

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами засобами трудового навчання: оздоблення одягу»

5 січня 2021 року в олайн-режимі на платформі Zoom відбулося друге заняття обласної педагогічної студії Захарченко Тетяни Іванівни, учителя трудового навчання та образотворчого мистецтва, керівника гуртка «Народна творчість» та Кирильченко Віри Анатоліївни, учителя географії та природознавства, асистента вчителя з теми «Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами засобами трудового навчання: оздоблення одягу».  

Тема заняття: «Творчість сучасних майстрів народної вишивки у художньому оздобленні одягу».

У заході взяли участь учасники та координатори педагогічної студії – Сацюк Олена Іванівна, завідувач відділу трудового навчання й технологій КНЗ КОР «КОІПОПК» та Загурська Світлана Миколаївна, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК».

У ході заняття керівники педстудії представили свій досвід організації освітньої діяльності під час роботи з учнями з особливими освітніми потребами.

Віра Анатоліївна ознайомила слухачів з особливостями психолого-педагогічних та методичних аспектів роботи з учнями ООП.

Тетяна Іванівна презентувала особисті розробки навчально-методичних матеріалів щодо соціалізації дітей з особливими освітніми потребами засобами трудового навчання.

Наприкінці зустрічі Олена Іванівна наголосила на важливості набуття учнями досвіду технологічної діяльності та використання вчителями засобів трудового навчання як чинника соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

Світлана Миколаївна зазначила, що трудова діяльність сприятиме формуванню в учнів з ООП мотиваційної готовності працювати в сфері матеріального виробництва, розвитку їх позитивного ставлення до праці, посильної діяльності та участі в суспільному житті, їхньому самовизначенні.

Учасники педагогічної студії подякували керівникам за високий рівень організації та теплу і доброзичливу атмосферу.

Відео-урок “Вузлик рококо”