КОІПОПК

Чер 25 2021

Print this Запис

Святкові урочистості до дня Конституції України

В Україні щорічно святкується державне свято – День Конституції України, – основного Закону країни, ухваленого 28 червня 1998 року. Цей документ став основою розбудови України як незалежної, соборної, демократичної держави, повноправної учасниці світового співтовариства.

Цьогоріч 25 червня в Київській області відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України, у яких взяли участь заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради Олена Шуст, Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий та інші поважні гості.

У вітальному слові Тетяна Семенова зазначила, що влада спрямовує свої зусилля на розвиток медицини та освіти, щоб Україна мала вільне і щасливе майбутнє.

Олена Шуст також відзначила, що добробут країни залежить від праці, зусиль, самовідданості кожного українця. Вона також з гордістю нагадала усім присутнім, що співавтором Конституції України був Анатолій Даниленко, ректор Білоцерківського національного аграрного університету (2008-2020 роки).

Серед нагороджених Почесною грамотою Київської обласної ради та цінними подарунками – працівники Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Катерина Володимирівна Плівачук і Тамара Михайлівна Луценко.

К. В. Плівачук – доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти, знаний в Україні науковець, ерудований та інтелектуальний викладач, який забезпечує розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти Київської області, активно організовує науково-практичні, краєзнавчі заходи. Власні напрацювання Катерина Володимирівна презентувала в понад 250 наукових, методичних і краєзнавчих працях – статтях, виданнях, розвідках.

Відома в області й Т. М. Луценко – завідувачка центру підтримки інклюзивної освіти інституту, провідний фахівець регіону в галузі інклюзивної освіти, яка здійснює підвищення професійної компетентності та якісно надає консультативно-методичну допомогу фахівцям інклюзивно-ресурсних центрів і педагогічним працівникам закладів освіти Київської області.

Творчими вітаннями з нагоди 25-ї річниці Конституції України подарували усім присутнім в залі артисти Київського академічного обласного музико-драматичного театру імені П.К. Саксаганського та студенти Білоцерківського національного аграрного університету.

Саме Конституція України, як основний оберіг державності та соборності, забезпечує та гарантує право кожної особи на захист таких фундаментальних цінностей як життя, свобода, рівність, справедливість та особистий розвиток.