КОІПОПК

Чер 11 2021

Print this Запис

Сучасні технології навчання громадянської освіти

10 червня 2021 року відбулося заключне заняття обласного майстер-класу Бондаренко Галини Богданівни, учителя історії, основ правознавства та громадянської освіти Опорного закладу загальної середньої освіти  «Ковалівський ліцей» Ковалівської сільської ради «Сучасні технології навчання громадянської освіти» для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти.

Галина Богданівна представила багаторічний досвід і всі нові технології з теми «Що таке демократія?». Для сучасного вчителя є важливим освоїти сучасні тренди освітнього простору. Педагоги Київщини були ознайомлені та попрактикувалися з mentimeter, jamboard та ін.

Координувала зустріч методистка відділу суспільствознавчих предметів КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Анна Тіщенко, яка у виступі зазначила, що формування в учнів демократичних принципів, безумовно, є одним із важливих аспектів роботи сучасного педагога щодо розвитку особистості й громадянського суспільства.

Учасники обласного майстер-класу активно працювали в системі з mentimeter, jamboard і відзначили, що за допомогою цих технік вивчення демократії та її основних засад стане більш цікавим і продуктивним для учнів. Захід став надзвичайно корисним і дуже цікавим. Адже кожен учитель працював творчо, із новизною, а сучасні технології стали найкращими помічниками.