КОІПОПК


Чер 27 2022

Print this Запис

Стартувало онлайн навчання вчителів, які будуть працювати з учнями 5-х класів у 2022/2023 навчальному році

З 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів приймають естафету від вчителів початкових класів щодо впровадження реформи НУШ. А це означає, що на педагогів чекають суттєві зміни в освітньому процесі, опанування нових підходів до навчання та ще безліч інновацій. Їм доведеться працювати за новим Державним стандартом, вивчати модельні програми та будувати навчальний процес по іншому.

Саме тому з 13 червня 2022 року завдяки освітній ініціативі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» розпочалося онлайн навчання вчителів, які будуть працювати з учнями 5-х класів у 2022/2023 навчальному році. Разом із вчителями ми будемо розбиратися в особливостях упровадження Державного стандарту базової середньої освіти, модельних програмах, календарно-тематичному плануванні, формувальному оцінюванні, застосуванні ігрових та цифрових технологій навчання учнів 5-6 класів.

Такі важливі теми отримали попит серед вчителів області. Про це свідчить статистика реєстрації на навчання. Так, лише на перший період курсів з 13.06 до 24.06 зареєструвалося понад 1500 осіб.

Терміни проведення навчання розділені за освітніми галузями та триватимуть до 2 вересня 2022 року.

Детальна інформація про реєстрацію розміщена на порталі інституту у розділі «Нова українська школа». Для нас важлива ваша думка, тому тут доступна функція «відгуки», де педагоги зможуть написати зауваження чи побажання щодо навчальної діяльності.

Навчання триває!