КОІПОПК

Лис 29 2017

Print this Запис

Семінар-практикум  з питань протидії торгівлі людьми

Згідно плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 28 листопада  2017 року в залі засідань Ржищівського міського будинку культури методистом відділу практичної психології та соціальної роботи Багдасаровою Людмилою Віталіївною для фахівців психологічної служби та педагогічних працівників закладів освіти було проведено  семінар-практикум  з питань протидії торгівлі людьми. В роботі семінару взяло участь 17 педагогічних працівників. Людмила Віталіївна  ознайомила учасників семінару з сутністю  соціальної проблеми сучасності –  торгівлі людьми; презентувала  основні складові та особливості  роботи за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція».

За час роботи учасники опанували теоретико-методичні основи  виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми; особливості впровадження програми, практично опрацювали основи даної  просвітницької програми  для 7-11 класів та обговорили найефективніші  інтерактивні форми роботи з дітьми.

Навички, отримані під час тренінгу, є можливістю для педагогів міста використовувати їх   у виховній роботі з учнями ЗНЗ, ВНЗ,  доцільно підбирати  й використовувати різні форми й методи роботи з учнями та їхніми батьками. Адже, нині пріоритетом України є активізація профілактичної роботи, спрямованої на розвиток правосвідомості молодого покоління, формування їхнього активного, адаптивного життєвого стилю, відповідальності за власне життя, умінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку такого явища, як торгівля людьми.

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/seminar-praktykum-z-pytan-protydiyi-torgivli-lyudm/