КОІПОПК

Кві 07 2021

Print this Запис

Семінар «Медіаосвіта та медіаграмотність керівника закладу загальної середньої освіти» для членів Спілки директорів ЗЗСО Київської області

Світ навколо нас став цифровим, мотивує людину змінюватися та застосовувати нові інструменти, що допомагають ефективно комікувати. Разом з тим надзвичайно важливо вміти захищатися від інформаційних впливів і користуватися можливостями, які дає нам медіа – бути медіаграмотними.

З метою широкого впровадження в закладах освіти Київщини ідей

інфо-медійної грамотності 07 квітня 2021 року в режимі онлайн на платформі ZOOM департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальним навчальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено семінар для керівників закладів освіти – членів Спілки директорів закладів загальної середньої освіти Київської області з теми «Медіаосвіта та медіаграмотність керівника закладу загальної середньої освіти».

Спікери:

  • Наталія Бендерець, в.о. ректора КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;
  • Олена Часнікова, проректор КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;
  • Сергій Сушко, завідувач відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;
  • Наталія Маковкіна, завідувачка відділу практичної психології та соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Керівники закладів освіти обговорили важливі питання: «Хто ж така медіаграмотна людина?», «У чому полягає завдання медіаосвіти у школі?», «Як убезпечити себе та дітей від негативних впливів Інтернету?».

Зокрема розглядали й можливості долучення закладів освіти до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», спрямованого на те, щоб допомогти українській молоді – споживачам інформації набути навичок критичного сприйняття інформації, необхідних для виявлення та формування стійкості до дезінформації, пропаганди та інших форм маніпулювання. Проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академіею Української Преси.