Київський обласний інститут післядипломної освіти гостинно зустрів учителів початкових класів на курсах підвищення кваліфікації з проблеми “Розвиток творчого потенціалу молодших школярів в умовах Нової української школи” (розробник – Катерина Плівачук).
Учасники заходу в межах Креатив-Хабу НУШ “Навчання, що надихає творити”:
- ознайомилися з експозиціями Музею освіти Київщини;
- відкрили для себе інтелектуальну платформу професійного розвитку;
- дізналися про можливості електронної бібліотеки для педагогів.
Осередком натхнення та психологічної підтримки стало соціально-емоційне навчання. Педагоги практикували вправи “Майдфундлес” – мистецтво бути тут і тепер, училися усвідомлювати й осмислювати власні та чужі емоції для збереження ресурсів і енергії (доц. Світлана Ковальова).
В атмосфері мистецтва та творчої співпраці вчителі:
- співали пісні та грали на музичних інструментах;
- пізнавали художні образи й фантазували;
- створювали компетентнісні завдання для оцінювання результатів навчання учнів (викладач Альона Чебан).
Родзинкою заходу став практикум із підготовки професійних відеоуроків із використанням сучасних технологій та лайфхаків (викладач Юрій Журавель).
Завершення навчання – практика вдячності, обмін думками та враженнями. Учасники відзначили:
- цінність і практичну спрямованість занять;
- сприятливі та безпечні умови співпраці;
- атмосферу, що надихає на успіх, професійний розвиток і творчу самореалізацію.
Цей день став справжнім джерелом нових відкриттів, ідей та натхнення для розвитку якісної освіти, що відповідає вимогам сучасного ринку праці та готує дітей до життя!











br>


















