КОІПОПК


Лис 03 2020

Print this Запис

Розпочав роботу обласний майстер-клас для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Самопізнання засобами правопівкульного малювання»

2 листопада 2020 року в онлайн режимі на платформі Big Blue Button було проведене перше заняття «Вплив середовища на розвиток особистості», обласного майстер-класу для практичних психологів та соціальних педагогів «Самопізнання засобами правопівкуного малювання».

Маковкіна Наталія Олександрівна, координатор майстер-класу, завідувач відділом практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”.

Комісаренко Наталія Василівна, керівник майстер-класу, методист з психологічної служби відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації, практичний психолог.

Актуальність теми полягає у благополучному становленні людської особистості й індивідуальності, яке можливо лише у випадку прийняття людиною самого себе, позитивної оцінки своїх здатностей, рис характеру, свого місця серед інших людей.

Самопізнання є необхідним не тільки для вивчення себе, своїх якостей та можливостей, а й передбачає планування роботи над собою з метою самовдосконалення. Самопізнання – це пізнання свого істинного «Я».

Слухачі обласного майстер-класу познайомилися з теоретичними аспектами правопівкульного малювання, практичними техніками та спробували застосувати свої знання на практиці.

Правопівкульне малювання сприяє розвитку творчого мислення і допомагає розуміти самого себе. Навколишній світ відкривається в іншому кольорі, стає живим і доступнішим.

Кожна людина вміє малювати, але звичне сприйняття заважає цій здатності. Більше половини людей впевнені, що для занять образотворчим мистецтвом у них відсутні здібності чи талант. А достатньо лише зображувати те, що бачиш, але тільки тоді, коли навчився правильно бачити навколишній світ.

Правопівкульне малювання – що це?
Це диво …, коли Ви створюєте роботу, яка вас радує і дивує своєю жвавістю
Це можливість …. дозволити собі творити і бути неординарним
Це творення …., Коли білий аркуш наповнюється сенсом, причому несподівано для учасника
Це усвідомлення … того, наскільки ми різні – адже у кожного виходить своя неповторна робота
Це пам’ять …, яку хочеться оформити в рамку і насолоджуватися нею
Це подарунок …, який Ви даруєте собі.