КОІПОПК

Вер 08 2020

Print this Запис

Готуємо учнів Київщини до уроків англійської мови он-лайн та офф-лайн

7 вересня 2020 року відбувся сертифікаційний навчально-методичний онлайн захід з підвищення кваліфікації «Розвиток навичок говоріння на уроках англійської мови: он-лайн vs. офф-лайн», який було організовано та проведено відділом міжнародних зв’язків КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», міжнародним освітнім центром «Дінтернал Ед’юкейшн» та представництвом британського видавництва «Pearson» в Україні.

Під час онлайн-семінару Олена Міходуй, старший методист міжнародного освітнього центру «Дінтернал Ед’юкейшн», ознайомила учасників заходу із новітніми ресурсами для ефективного навчання англійської мови в умовах змішаного навчання. Практична частина онлайн-заходу була присвячена сучасним підходам щодо поєднання онлайн та очного навчання на уроках англійської мови у процесі підготовки учнів до усного мовлення та збалансованому поєднанню Classroom teaching та Virtual teaching.

Альона Крупа, завідувач відділу міжнародних зв’язків КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», зосередила увагу учасників заходу на основних аспектах організації уроку англійської мови онлайн, поєднанні синхронного і асинхронного навчання на уроках англійської мови у процесі підготовки учнів до усного продукування та використанні моделі flipped classroom.

У роботі онлайн-семінару взяли участь 133 вчителі англійської мови Київської області.

Дізнатися більше про flipped classroom на уроках англійської мови

https://cft.vanderbilt.edu/guides-sub-pages/flipping-the-classroom/

Посилання на відео «Flipping the Classroom»

https://www.youtube.com/watch?v=qdKzSq_t8k8