КОІПОПК

Кві 02 2021

Print this Запис

Проведено майстер-клас з проблеми «Формування психічної  й соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час»

31 березня 2021 року в онлайн режимі на другому занятті обласного майстер-класу з проблеми «Формування психічної  й соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час» педагоги Київщини мали можливість ознайомитися з досвідом Бортник Ніни Іванівни, учительки основ здоров’я опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Пристоличної сільської ради.

Учасниками заходу стали 22 учителі основ здоров’я Київської області та завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Матущенко Тетяна Антонівна.

Ніна Іванівна провела з учасниками обласного майстер-класу цікавий та результативний дистанційний урок із теми: «Вплив комерційної реклами на здоров’я. Комп’ютерна, ігрова та інтернет-залежність». На уроці вчитель використала різноманітні методики для організації діалогу та спілкування з класом та режим демонстрації екрану, який постійно був активним, а слайди були рухомими.

Сподобалися учасникам вправи: «Дерево передбачень», «Риб’яча кістка», «Фішбоун», «Спогади», «Розірване серце», «Валіза емоцій», «Емоції в склянці» – продумані відеоролики, які сприяли формуванню психосоціальних компетентностей.

Учителі попрацювали в онлайн-групах та мали можливість виконати практичні вправи на уміння розпізнавати власні емоції та на толерантне ставлення до емоцій інших.

Бортник Н.І. поділилася досвідом проведення онлайн-оцінювання навчальних досягнень учнів.

По завершенню заняття відбулася рефлексія учасників, обговорення та обмін думками щодо особливостей використання даних методик у форматі дистанційного навчання учнів.

Учасники отримали домашнє завдання на вибір: скласти конспект фрагменту уроку з використанням методу «Фішбоун» або створити власний онлайн-тест на платформі «На урок».