КОІПОПК


Січ 26 2023

Print this Запис

Проведено друге заняття обласної педстудії «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» як комплексна система національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладі освіти»

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» є системною формою національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-культурної ідентичності й оборонної свідомості здобувачів освіти в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України.

24 січня 2023 року в режимі он-лайн на платформі Zoom проведено друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» як комплексна система національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладі освіти» (керівники: Ірина Личак, Маріана Товстенко). У заході в синхронному та асинхронному режимах взяли участь 75 керівників і педагогічних працівників закладів освіти Київської області.

Валерій Гаврилюк, координатор педстудії, методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», акцентував увагу слухачів профспільноти на ролі гри «Джура» у формуванні української національної та громадянської ідентичності здобувачів освіти в умовах суспільних викликів.

Ірина Личак, керівник педстудії, завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», тренер Школи виховників джур, ознайомила учасників заходу з актуальними нормативними документами щодо проведення гри «Джура» – 2023, алгоритмом підготовки рою (куреня) закладу освіти до конкурсів і змагань гри.

Олена Павліченко, педагог-організатор Академічного ліцею №3 Обухівської міської ради, тренер Школи виховників джур, поділилася досвідом командотворення в рою (курені) гри «Джура», тренінговими вправами на комунікацію та згуртованість дитячого колективу під час проведення збірок і таборувань рою (куреня).

Маріанна Товстенко, керівник педстудії, завідувач центру національно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти Бучанської міської ради, тренер Школи виховників джур, представила алгоритм моделювання, створення та змістового наповнення Інтернет-ресурсів роїв (куренів) гри «Джура», зробила аналіз типових помилок контенту діючих цифрових ресурсів роїв (куренів).

Учасники заняття отримали творчі завдання та висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку. Тримаємо стрій, наближаємо перемогу України!