КОІПОПК


Січ 14 2022

Print this Запис

Проведено друге заняття обласного майстер-класу з теми «Упровадження технології SMART KIDS у контексті реалізації Нової української школи»

13 січня у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені В.П. Дашенка для вчителів початкових класів було проведено друге заняття обласного майстер-класу з теми «Упровадження технології SMART KIDS у контексті реалізації Нової української школи». 

Керівники – вчителі початкових класів  Людмила Мартиненко та Віта Вовк, координатор – Ірина Дишлева, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

У заході взяли участь 27 учителів початкових класів.  Цікавим та захоплюючим було заняття, у ході якого основну увагу учасників було зосереджено на  особливостях використання інтерактивних завдань на різних етапах уроку в початковій школі. Зокрема,  значну увагу було акцентовано на розвитку обчислювальних навичок шляхом використання контенту математики технології «Розумники (Smart Kids)», особливостях  використання електронних освітніх ігрових ресурсів «Розумники» для вивчення української мови в початковій школі а також практичне вправляння учасників у використанні ефективних сервісів для створення інтерактивних вправ (LearningApps, Google Earth, Планета Земля, BirdNET)

Родзинкою навчання була практична участь слухачів у пізнавальних настільних іграх від ТМ «Розумники» (гра «Білчин склад, «33 Бобри») та у художньо-прикладній діяльності (поробка «Чарівна паличка»).

На завершення заняття учасники  обговорили виконання творчого домашнього завдання,  подякували керівникам майстер-класу за високий рівень організації заходу, змістовну інформацію та цікаві ідеї використання електронних освітніх ігрових ресурсів «Розумники» на різних етапах уроку в початковій школі!