Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» № 21/08-192 від 05.02.2024 «Про проведення Другого Відкритого Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності» повідомляє, що Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ініціює проведення Другого Відкритого Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup-2024».
Кількість учасників Турніру від одного закладу освіти, обмежується 1 командою, до складу якої входять 6 осіб.
Турнір проводиться у три етапи:
І етап – березень, в системі LMS Moodle для учасників зі всієї України на базі серверів Каразінського університету;
ІІ етап – квітень, члени журі оцінюють творчі роботи учасників на тему фінансової грамотності;
ІІІ етап (фінал Турніру) – квітень, захист підготовлених командами-фіналістами розробок та відповіді на запитання журі. Участь у Турнірі дистанційна і безоплатна.
Положення про Турнір «FinCup-2024» розміщене на сайті: http://kbi.karazin.ua/i-vseukra%d1%97nskij-turnir-z-finansovo%d1%97-gramotnosti/
Контакти: Бітнер Ірина Володимирівна, телефони: (067) 943-43-53, (050) 401-40-43, e-mail: ivp142917@gmail.com