КОІПОПК

Сер 16 2019

Print this Запис

Про експеримент всеукраїнського рівня за темою “Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти”

В умовах реформування сфери освіти актуальними стають питання, пов’язані з підвищенням кваліфікації вчителів. Обумовлена змінами зовнішнього і внутрішнього середовища, удосконаленням змісту, форм організації і методів навчання, освоєнням нових технологій, сучасна післядипломна педагогічна освіта повинна сприяти практичній реалізації навчання вчителів упродовж усього життя.

На базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Всеосвіта” проводиться експеримент всеукраїнського рівня за темою “Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти”.

Для створення дієвого механізму державно-громадського партнерства у сфері освіти, запровадження нових форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників та з метою налагодження успішної співпраці закладів державної/комунальної форм власності із суб’єктами освітньої діяльності просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти про проведення зазначеного експерименту.

З докладною інформацією про український освітній ІТ-проект “Всеосвіта” можна ознайомитися на сайті https://vseosvita.ua/

Перейти на: https://kristti.com.ua/pro-eksperyment-vseukrayinskogo-rivnya-za-temoyu-organizatsiya-systemy-pidvyshhennya-kvalifikatsiyi-pedagogichnyh-pratsivnykiv-v-umovah-reformuvannya-galuzi-osvity-2/