КОІПОПК


Чер 16 2022

Print this Запис

Педагоги Київщини з деокупованих територій отримали ноутбуки від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Війна, яка розпочалася 24 лютого, внесла непередбачені корективи в освітній процес майже в кожному закладі освіти нашої країни. Зруйновані будівлі шкіл і дитячих садочків, вибиті вікна та двері, понівечені дахи, знищена комп’ютерна техніка та ще багато наслідків вторгнення ворогів на нашу територію ми відчуваємо зараз. Безліч освітян постраждали внаслідок воєнних дій, залишилися без місця проживання й роботи, змушені були тимчасово виїхати до інших регіонів чи країн, часто не маючи можливості взяти найнеобхідніше, пристосовуватися до нових життєвих умов, працювати і дбати про відновлення освіти в такі складні для України часи. Але освіта Київщини залишається нескореною завдяки вчителям, які продовжують сумлінно виконувати свій професійний обов’язок та організовують освітній процес дистанційно.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з Департаментом освіти і науки КОДА надав портативні ноутбуки вчителям закладів освіти з деокупованих територій Київщини, зокрема: Гостомельської, Іванківської, Бучанської, Макарівської, Баришівської, Ірпінської, Великодимерської, Димерської, Калитянської, Бородянської, Поліської, Дмитрівської територіальних громад. Ноутбуки допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та вже цієї осені продовжити навчання.

Освітянська родина Київщини щиро вдячна фонду ООН (ЮНІСЕФ) за таку необхідну допомогу щодо забезпечення педагогів якісною технікою та сподівається на подальшу співпрацю.

Зазначимо, що гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у межах підготовки до навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів США. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню від урядів Японії, Норвегії та Ірландії.