КОІПОПК


Сер 03 2022

Print this Запис

Педагоги Київщини долучилися до навчання з курсу «Кризова психологічна допомога»

Сьогодні, 3 серпня 2022 року, в Київській області розпочалось онлайн навчання 62 психологів інклюзивно-ресурсних центрів – для них організовано навчальний курс за спеціалізацією «Кризова психологічна допомога». Освітній курс ініційовано в рамках стратегічної програми Фонду психологічної реабілітації та допомоги дітям, постраждалим від російської агресії на території України – Mental Health.

Реалізація проєкту на Київщині стала можливою завдяки Міжнародному благодійному фонду Parimatch Foundation, Ізраїльській коаліції травми та Київській обласній державній адміністрації.

Мета проєкту — поділитися з українськими психологами дієвими техніками кризової допомоги, що необхідні при роботі з постраждалими від війни. Матеріали курсу розроблені ізраїльськими експертами та містять психологічні та емоційні протоколи надання першої допомоги, які використовуються в Ізраїлі, США та Великій Британії, включаючи прийоми самодопомоги, оцінки, роботу з гострими реакціями та травмами.

Київщина з перших днів війни стала форпостом нашої держави і сьогодні серед мешканців області є як особи з деокупованих територій, які вимушені були покинути свої домівки, так і ті, хто в умовно спокійних населених пунктах надав внутрішньо переміщеним особам надійний прихисток, але так чи інакше – війна травмує всіх.

Зараз дуже важливо, щоб фахівці оволоділи знаннями і вміннями, які підтримуватимуть ментальне здоров’я дітей, їхніх батьків та допоможуть адаптуватися до стану війни: вчитися, творити, мріяти і просто повноцінно жити.