КОІПОПК

Кві 02 2021

Print this Запис

Освіта та ювенальна поліція – для громад Київщини: реалізація спільного проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу»

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна 02 квітня проведено першу навчальну сесію в рамках реалізації спільного проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу», започаткованого в цьому році облдержадміністрацією та Головним управлінням Національної поліції в Київській області.

Цей проєкт є унікальним, оскільки відповідає інтересам усіх учасників освітнього процесу, представників правоохоронних органів і мешканців громад Київщини.  Його головна мета – об’єднання зусиль працівників системи освіти і поліції задля формування безпечного освітнього середовища в закладах освіти, створення атмосфери довіри до представників органів ювенальної превенції, забезпечення їх взаємодії з учнями, педагогами, батьками з питань правового виховання школярів; профілактика деструктивної та самоушкоджуючої поведінки дітей та підлітків тощо.

Навчання працівників поліції, які є учасниками проєкту, провели в очному режимі з дотриманням карантинних вимог працівники відділу практичної психології і соціальної роботи Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Полісмени ознайомилися з психологічними особливостями покоління Y, Z, Х; креативно зобразили та обговорили умовний «портрет» шкільного поліцейського.

Експрес-опитування учасників, проведене в онлайн-режимі, допомогло виявити проблемні питання у превентивній роботі з дітьми.

Крім того, працівники департаменту патрульної поліції України, які були присутні на навчальній сесії, поділилися власним досвідом роботи та співпраці із закладами освіти.