КОІПОПК

Жов 11 2021

Print this Запис

Навчання вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури

8-9 жовтня у Боярському академічному ліцеї «Гармонія» Боярської міської ради розпочалися курси підвищення фахової кваліфікації вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти в умовах реформування галузі відповідно до положень Концепції “Нова українська школа”.

Тренером заходу була методистка відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Наталія Химера.

Під час курсів було розглянуто такі питання:

  • «Компетентнісний потенціал мовно-літературної освітньої галузі в контексті реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти»;
  • «Професійний розвиток учителя в контексті професійного стандарту вчителя закладу загальної середньої освіти».

Також слухачі обговорили та склали рекомендації щодо питання «Нова українська школа: реалізація компетентнісного й діяльнісного підходів у впровадженні  модельних програм з української мови і літератури, зарубіжної літератури».

У форматі тренінгу дослідили «Застосування діяльнісних та ігрових методів навчання у вивченні  української мови і літератури, зарубіжної літератури».

Заняття пройшли у дружній атмосфері професійного спілкування, яке для кожного стало стартом для подальшого самовдосконалення та продуктивної роботи.