КОІПОПК

Бер 04 2019

Print this Запис

У лютому 2019 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

  У лютому 2019 року було проведено перший етап ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

У І етапі Конкурсу взяли участь вчителі фізичної культури області:

  • Бондар Андрій Володимирович (Бородянська спеціалізована школа–загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Бородянського району);
  • Бусол Роман Миколайович (Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Рокитнянської районної державної адміністрації);
  • Гайовий В’ячеслав Петрович (Морозівський НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленими вивченням окремих предметів — ясла-садок» ім. Дениса Поповича Баришівського району);
  • Каденко Оксана Іванівна (Васильківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» № 4 Васильківської міської ради);
  • Ковтун Віталій Володимирович (Фастівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківської районної державної адміністрації);
  • Костенко Олександр Дмитрович (Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради);
  • Ляшенко Віталій Васильович (Шупиківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Богуславської районної ради);
  • Надієнко Віктор Іванович (Опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кагарлицької районної державної адміністрації);
  • Овсюхно Петро Петрович (Комунальний заклад «Маслівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Миронівської районної ради);
  • Опришко Олександр Анатолійович (Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району);
  • Полегешко Володимир Петрович (Славутицька загальноосвітня школа І-III ступенів № З Славутицької міської ради);
  • Резнік Василь Михайлович (Опорний навчальний заклад Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварського району);
  • Федорова Олена Володимирівна (Ірпінська спецалізована загальноосвітня школа І-III ступенів з поглибленим вивченням економіки і права № 2).

Члени журі переглянули відеоуроки конкурсантів та ознайомилися з методичними матеріалами, над якими працюють учителі.

За рішенням журі, у фінальному етапі Конкурсу свої регіони будуть представляти:

  • Бондар Андрій Володимирович (Бородянська спеціалізована школа–загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Бородянського району);
  • Резнік Василь Михайлович (Опорний навчальний заклад Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварського району);
  • Федорова Олена Володимирівна (Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-III ступенів з поглибленим вивченням економіки і права № 2).

ІІ етап (фінал) Конкурсу відбудеться 12 березня 2019 року на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2 Ірпінської міської ради.

 Бажаємо фіналістам удалого виступу!

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/lyutomu-2019-roku-vidbuvsya-pershyj-etap-ii-turu-vseukrayinskogo-konkursu-innovatsijnyj-urok-fizychnoyi-kultury-ta-urok-fizychnoyi-kultury-z-elementamy-futbolu/