КОІПОПК

Print this Сторінка

Британська Рада

imagesБританська Рада — це міжнародна організація, що представляє Сполучене Королівство у галузі освіти і культури.

Британську Раду засновано 1934 року. Сьогодні вона працює у 226 містах 110 країн світу. Патроном Британської Ради є королева Єлизавета ІІ. Віце-патроном є Принц Уельський.

Як провідна організація Сполученого Королівства, що займається культурними відносинами, Британська Рада послідовно застосовує політику рівних можливостей

В усьому світі Британська Рада здобуває дедалі більше авторитету у галузі культурних стосунків, викладання англійської мови, освіти та мистецтва. Ця робота грунтується на переконаннях в інтернаціоналізмі, професіоналізмі та творчому натхненні.

 

Культурні відносини

Культурні відносини сприяють становленню міжнародної довіри й розуміння, створюють можливості для розвитку особистості та допомагають співпраці в ім’я стабільного й безпечного світу.

Культурні відносини мають неабияку силу, сприяючи доброму співіснуванню, співробітництву, взаємній повазій розумінню.

Культурні відносини підтримують розмаїття та, водночас, захищають культурну ідентичність, гуртуючи народи усього світу.

Культурні відносини повинні допомагати вирішенню глобальних викликів нашого часу. Для Сполученого Королівства такими викликами на наступні роки є потреба в розбудові міжкультурного діалогу, створення можливостей для людей брати участь в економіці знань, а також боротьба з небезпекою глобального потепління.

Освіта, мистецтво і творчість, спорт, наука, англійська мова, врядування — це складові підходу до культурних відносин з метою розбудови взаємовигідних зв’язків по всьому світу і боротьби з глобальними проблемами людства.

 

Контакти

Британська Рада

вул. Григорія Сковороди, 4/12
Київ 04070

Телефон(044) 490 5600

Факс(044) 490 5605

Електронна пошта
info@britishcouncil.org.ua

Web-site:
http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm