КОІПОПК

Жов 10 2017

Print this Запис

25 жовтня 2017 року Інститут модернізації змісту освіти проводить Всеукраїнський семінар “Від предметоцентризм до дитиноцентризму: компетентнісний підхід в оновлених навчальних програмах для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів”

Шановні колеги!

Нагадуємо, що відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” 25 жовтня 2017 року проводить Всеукраїнський семінар “Від предметоцентризму до дитиноцентризму: компетентнісний підхід в оновлених навчальних програмах для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів” в рамках Дев’ятої міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” та Шостої Міжнародної виставки освіти за кордоном “World Edu”.

До у часті у заході запрошуються керівники ЗНЗ, педагоги, батьки.

Семінар відбудеться з 16.40 до 18.00 у Київському Палаці дітей та юнацтва (Конференцзал №1 (ЮН-ПРЕС – Медіа-зал) за адресою: м. Київ, вул. І.Мазепи,13.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Довідкова інформація за телефоном 248-21-61.

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/instytut-modernizatsiyi-zmistu-osvity-25-zhovtnya-2017-roku-provodyt-vseukrayinskyj-seminar-vid-predmetotsentryzm-do-dytynotsentryzmu-kompetentnisnyj-pidhid-v-onovlenyh-navchalnyh-programah-dlya-5-9-k/