КОІПОПК

Кві 07 2021

Print this Запис

Інноваційні форми на уроках географії

«Педагогічна ідея – це повітря, у якому розправляє крила педагогічна творчість»
(В. Сухомлинський)

Креативні вчителі Київської області провели онлайн-зустріч 07 квітня 2021 року на підсумковому занятті обласного майстер-класу з теми «Інноваційні форми на уроках географії» під керівництвом Терещук Наталії, учителя географії Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня».

«Якщо ви володієте знаннями, дайте й іншим запалити від нього свої світильники» (Т. Фулпер). Уся феєрія творчості, фантазії учасників обласного майстер-класу розкрилася на аукціоні педагогічних ідей, де можна було отримати новий досвід, поділитися своїми інноваційними родзинками, обрати в умовах дистанційного навчання актуальну для себе форму роботи. Можна було пройти фотоквест, створити інтерактивний плакат із Thinklink, розглянути 3D моделі, виконати цікаві завдання на платформах «На урок», «Settera», «Google Clasroom», «Сlasstime», розглянути алгоритм роботи з фішбоун та інші новинки, що є досить актуальними.

Усі напрацьовані матеріали обласного майстер-класу були розміщені на віртуальній дошці «Linoit», і кожен охочий зможе попрацювати у зручний для нього час.

Доброзичлива атмосфера, комунікабельність, гармонія в робочій групі зробили свою справу – учасники отримали неоціненний досвід!

Валерій Совенко, завідувач відділу географії, економіки та краєзнавства КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», координатор обласного майстер-класу, підбив підсумки роботи й наголосив, що інновації в умовах дистанційного навчання – необхідність нашого часу. Адже «замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти з ними поводитися, а не лише захоплюватися» (М. Фуллер).

Результатом роботи професійної спільноти стали розробки навчальних занять для організації дистанційного навчання учнів із географії та природознавства, які розміщені на сайті «Географія. Усе, що треба знати».