КОІПОПК


Чер 09 2021

Print this Запис

Формування культури інженерного мислення дітей дошкільного віку можливостями  STREAM-освіти

09 червня в режимі online відбулося третє (заключне) заняття обласної педагогічної студії Наталії Діденко, директора закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» Бориспільської міської ради, з теми «Формування культури інженерного мислення дітей дошкільного віку можливостями  STREAM-освіти».

У роботі педагогічної студії взяла участь Ірина Стеценко, науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України і МОН України, автор освітньої технології «Логіки світу», яка привітала педагогів області та провела вебінар «Математика та розвиток мислення».

Учасники обласної педагогічної студії представили власні напрацювання щодо використання STREAM-освіти у роботі з дітьми дошкільного віку.

Керівник обласної педагогічної студії та координатор Тетяна Корж, методист відділу дошкільної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», підбили підсумки та узагальнили результати спільної роботи.

Організатори та учасники обласної професійної спільноти подякували один одному за можливість творчого спілкування та професійного розвитку, побажали нових професійних успіхів.