КОІПОПК


Тра 12 2022

Print this Запис

Формування духовного світу учнівської молоді засобами курсу “Біблійна історія та християнська етика”

11 травня  завершила роботу обласна педагогічна студія Шемшук Тетяни Андріївни, учительки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з теми «Формування духовного світу учнівської молоді засобами курсу «Біблійна історія та християнська етика».

За підсумками роботи слухачі вдосконалили професійні уміння ефективно використовувати інтерактивні методи навчання на заняттях християнської етики; здатність добирати доцільні методи, засоби й форми навчання відповідно до визначених мети і завдань уроку; звернули увагу на  специфіку змісту навчального матеріалу та індивідуальні особливості учнів.

Координувала педагогічну студію методистка відділу суспільствознавчих предметів КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валентина Іванченко, яка підсумувала, що основною метою уроків християнської етики є створення умов для формування моральних цінностей і орієнтирів особистості. Курс покликаний не тільки сприяти засвоєнню певних знань, а і спонукати учнів до морального самовдосконалення, формуючи переконання та моделі моральної поведінки. Найбільш ефективними засобами, що якнайкраще допоможуть реалізувати цю мету, є інтерактивні методи навчання.

Учасники педагогічної студії подякували Тетяні Андріївні за просвітницьку роботу та мотивацію до професійного розвитку.