КОІПОПК


Бер 23 2021

Print this Запис

Друге заняття обласної педагогічної студії «Формування інформаційної культури та медіаграмотності»

23 березня 2021 року пройшло друге заняття обласної педагогічної студії «Формування інформаційної культури та медіаграмотності». Практикум «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації відповідно до ДСТУ ГОСТ 7.1:2006» відбувся з урахуванням карантинних вимог у режимі zoom-конференції. Метою даного заходу є підвищення професійної компетентності, удосконалення навичок складання бібліографічних описів документів і оформлення бібліографічних списків до творчих і наукових робіт.

Наталія Маковкіна, координатор майстер-класу, завідувач відділом практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Яна Іванова, керівник майстер-класу, соціальний педагог Славутицького ЗЗСО № 1.

У ході заходу педагоги дізналися про основні зміни та нововведення в бібліографічних описах відповідно до ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, обговорили перелік областей та елементів бібліографічного опису, його структуру та склад. Набуті знання закріпили під час виконання практичних завдань: описували книгу, електронне джерело інформації віддаленого доступу, статтю з періодичного видання.

Із метою виявлення результативності заходу учасники практикуму виконали вправу “Моя книжечка”, до виконання якої підійшли творчо та з великим інтересом. Аналіз “книжечок” показав, що тема практикуму актуальна й потрібна, зміст матеріалу засвоєно, а набуті знання освітяни будуть застосовувати в діяльності.