КОІПОПК

Сер 30 2021

Print this Запис

ДО УВАГИ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ!!!

Шановні освітяни!

  • Державою Україна кожному педагогічному працівникові гарантоване право безкоштовно підвищувати кваліфікацію в закладі післядипломної педагогічної освіти відповідно до обласного замовлення.
  • Це визначено частиною 1 статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 № 463-ІХ – «кожному педагогічному працівникові гарантується право підвищувати кваліфікацію в комунальному закладі післядипломної освіти, розташованому на території відповідної області (за місцем проживання такого педагогічного працівника)».
  • Додатково повідомляємо, що заклади післядипломної освіти педагогічних кадрів мають безстрокову ліцензію (лист Міністерства освіти і науки України №1/11-7840 від 28.08.2019).
  • Увага фейк! На електронні адреси закладів освіти надійшла фейкова інформація від так званої «Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників» про втрату ліцензії закладами післядипломної освіти педагогічних кадрів. У зв’язку з цим педагогам рекомендовано внести 1500 грн за отримання так званого «Сертифікату» про підвищення кваліфікації від вищеназваного суб’єкта.
  • Просимо у своїй діяльності користуватися чинними нормативно-правовими актами України та критично оцінювати інформацію.