КОІПОПК

Чер 17 2021

Print this Запис

Безпечний онлайн-простір для учнів

До уваги керівників закладів освіти Київщини!

За дорученнями уповноваженого Президента України з прав дитини Кулеби М.М. від 11.06.2021 № 8233/01/2021 та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14.06.2021 1774/12-01-12 «Про проведення уроків щодо онлайн-простору» просимо приєднатися до освітнього проєкту щодо захисту дітей в Інтернеті за покликанням:  #stop_sexтинг та організувати проведення занять з учнями 1-11 класів у літніх таборах.

Матеріали для уроків, а також довідники для вчителів «Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників» та для батьків і вихователів «Створюємо онлайн-простір разом із дітьми» містяться за покликанням: https://stop-sexting.in.ua/category/materials/.

Для освітян доступний вільний перегляд спеціалізованого вебінару «Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів» за покликанням: https://cutt.ly/bnErT3J .

Проведення заходу з дітьми передбачає отримання електронного документа, який засвідчує проведення педагогом  уроку. Документ надається у відповідь на заповнену форму за покликанням: https://cutt.ly/inzj0aj .