Сьогодні, 01 травня 2025 року, у КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося планове заняття освітньої майстерні «Нова українська школа. Розробка навчально-методичного забезпечення як складова моделі професійного зростання вчителя-філолога в умовах реалізації Концепції НУШ в основній школі», що є складником хабу Регіональної професійної спільноти, котра забезпечує реалізацію хабу «СЕРВІСНИЙ ДИЗАЙН ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ».
Учасники заходу – учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури закладів освіти Київщини – творчо підійшли до створення креативних, оригінальних та змістовних завдань для оцінювання груп результатів навчання на уроках мовно-літературної галузі у 8 класі Нової української школи.
Наталія ХИМЕРА, методистка відділу загальної середньої освіти, розкрила питання реалізації Концепції НУШ, зокрема навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу літератур (українська, зарубіжна) для 8 класу НУШ та складання інтерактивних аркушів до програми.
Юлія ГРЕБЕНІЧЕНКО, методистка навчально-методичного кабінету «Регіональний STEAM-центр – стартап “Інкубатор”» продемонструвала учасникам цифрові інструменти та нейромережі, що відкривають нові горизонти для вчителів-філологів, допомагаючи створювати інтерактивні, персоналізовані та креативні навчальні матеріали.
Присутні освітяни дізналися про практичні способи впровадження інноваційних технологій в освітній процес та переконалися в ефективності поєднання традиційної педагогіки з передовими цифровими рішеннями.
Захід пройшов у професійній, дружній атмосфері співпраці, став платформою для живого діалогу між педагогами та сприяв збагаченню методичного арсеналу вчителів-філологів.
Рухаємося до нових вершин в освіті, до перемоги!