18 грудня 2024 року відбулося засідання Вченої ради КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
У порядку денному низка питань:
- Затвердження плану роботи інституту на 2025 рік,
- Затвердження освітніх програм підвищення кваліфікації, зокрема освітніх програм майстеркласів, педагогічних студій, освітніх майстерень, регіональних освітніх лабораторій та освітніх програм підвищення кваліфікації для сертифікаційного навчально-методичного заходу з підвищення кваліфікації «Безпека та ментальне здоров’я населення громади».
- Затвердження Положення про наукову школу КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
- Про рукописи навчальних видань серії «НУШ-лабораторія освітян Київщини».
Засідання розпочалося з обговорення Плану роботи інституту на 2025 рік. Доповідачі – проректор Наталія Бендерець та методист аналітично-моніторингового центру Наталія Ревуцька представили оновлену структуру плану, яка відображує напрями Стратегії розвитку Інституту до 2029 року. Відбулося обговорення плану з позиції відображення у ньому ключових для інституту та регіональної освітньої системи питань: підготовка педагогів до роботи в умовах Нової української школи, безпека освітнього процесу, цифровізація в освітній діяльності, проєкти щодо ментального здоров’я та психологічної підтримки учасників освітнього процесу, перспективи розвитку STEM освіти області тощо. Затверджений План роботи інституту буде оприлюднено на порталі закладу.
У другому питанні завідувачі кафедр інституту представили освітні програми підвищення кваліфікації на 2025 рік. Усього затверджено 49 освітніх програм підвищення кваліфікації (на перший квартал 2025 р.), 58 освітніх програм майстеркласів, педагогічних студій, освітніх майстерень, регіональних освітніх лабораторій та 6 освітніх програм сертифікаційного навчально-методичного заходу з підвищення кваліфікації «Безпека та ментальне здоров’я населення громади».
Положення про наукову школу КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних
кадрів» представила проректор Любов Стовбур. Доповідачка розкрила мету, основні завдання та організаційні засади Школи, яка покликана здійснювати науково-дослідну, науково-інноваційну, науково-організаційну, науково-методичну, винахідницьку, грантову та проєктну діяльність.
Вченою радою схвалено й рекомендовано до друку 14 рукописів навчальних видань серії «НУШ-лабораторія освітян Київщини», підготовлених науково-педагогічними, педагогічними працівниками інституту та педагогами Київщини – сертифікованими тренерами НУШ.
Завершальним питанням порядку денного було визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників Інституту.