КОІПОПК


Тра 31 2021

Print this Запис

Завершила роботу обласна педагогічна студія з теми “Комплексний супровід дитини з  особливими освітніми потребами в умовах закладу дошкільної освіти”

Дошкільний вік спрямований на відкриття безмежного світу пізнання, виховання в дитини ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля, до самої себе, до інших. Надзвичайно важливим цей період є для дітей з особливими освітніми потребами, тому саме в дитячому садочку  необхідно створити унікальні умови для  розвитку.

Уже другий рік поспіль педагогічний колектив закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку №6 «Казка» виконавчого комітету Фастівської міської ради (директор Шуригіна Тетяна Геннадіївна) ділиться  з педагогами області досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, налагодження співпраці з закладами та  установами громади.

Ось і 27 травня 2021 року відбулося третє заключне заняття обласної педагогічної студії “Комплексний супровід дитини з ООП в умовах ЗДО”,  керівниками якої є Шуригіна Тетяна Геннадіївна, директор, та Тимошенко Олена Ростиславівна, вихователь-методист.

Координатор роботи професійної спільноти – Луценко Тамара Михайлівна, завідувачка центру підтримки інклюзивної освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», привітала учасників обласної педагогічної студії, відмітила високу якість роботи закладу з дітьми з особливими освітніми потребами.

Досвідчені та творчі педагоги: Соснівська Олена Миколаївна, учитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку №6 «Казка»,  ознайомила учасників із методикою формування мовної системи Новікової-Іванцової Т.Н., поділилася напрацюваннями впровадження спеціальних та арт-технологій у навчанні дітей із порушеннями мовленнєвого розвитку; Тюліна Наталія Миколаївна,  учитель-реабілітолог Фастівського навчально-реабілітаційного центру “Крила Надії”, розкрила поняття “реабілітаційний супровід”, основні реабілітаційні техніки та представила увазі присутніх презентацію-брифінг “Співпраця  в розвитку рухової активності в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».  Виступи спікерів супровджувалися відеороликами. Представлені матеріали мали практичне спрямування та викликали інтерес у слухачів. Цікаво й активно пройшов обмін думками та враженнями.

На закінчення заняття Шуляк Вікторія Вікторівна, методист КЗ ФМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», провела з учасниками анкетування та опитування щодо результатів роботи обласної педагогічної студії. Присутні відзначили актуальність тематики, інноваційність форм проведення занять та високий професійний рівень керівників педагогічної спільноти.

Керівники обласної педагогічної студії Шуригіна Тетяна Геннадіївна, Тимошенко Олена Ростиславівна та координатор Луценко Тамара Михайлівна підбили підсумки та узагальнили результати спільної роботи, побажали нових професійних успіхів, подякували за плідну роботу.